top of page

Tallinn Cocktail Week 2022
Järjekordne Tallinn Cocktail Week on alanud ning siin toome välja TableOnline toredad partnerid, kes on seekordsest üritusest osa võtmas. Tallinn Cocktail Week'i toob sinuni Eesti Baarmenite Assotsiatsioon ning see pakub head võimalust tutvuda Tallinna melurikaste baaride ja elegantsete lokaalidega; mekkida tuntud ja tunnustatud maitseid ning proovida uusi üllatajaid. Tallinn Cocktail Week’i eesmärgiks tunnustada selle ala parimaid tegijaid Eestis. Tänuväärne üritus on edukalt toimunud nii Tallinnas kui ka Tartus ning tänu sellele toimub Eesti kokteilikultuuri edendamine jõudsalt. Miks mitte nautida suve heas seltskonnas, koos klaasikese värskendava joogiga? Kibe, mõru, magus või terav – valik on Sinu! Üritus toimub 12.08.22 - 20.08.22.


HORISONT

Horisont Bar on esmaklassiline paik mis tõstab sinu meeleolu võrratute vaadetega kesklinna melule ja Balti merele. Baaris ootavad sind meisterlikud signatuurkokteilid, hoolikalt valitud veinid ning muljetavaldav valik džinne ja viskisid. Lisaks sellele pakutakse baaris casual dining stiilis baarimenüüd millest leiab nii suupisteid kui ka kergemat kehakinnitust.
 

PARROT RESTO & BAR


Tallinna vanalinna müüride vahel pesitseb värvikirev ja eksootiline Parrot, kus kohtuvad maailma maitsed, vihmametsade vägi ning möödunud sajandi salajased kokteiliõhtud. Restorani eksootilises atmosfääris saab nautida maitseid, mis peegeldavad Peruu kööki, Jaapani tehnikaid ja Lõuna-Ameerika meeleolusid.
 

PEGASUSÜks kauneima vaatega restorane Tallinnas on kindlasti Pegasus Kirjanike Maja ruumides vanalinnas.

Moodsalt retrohõnguline, kuid samas kaasaegne Pegasus on ideaalne koht nautimaks maitsvaid toite ja jooke. Restorani tiim on andnud endast parima, et hoida seda ajaloolist meeleolu elus ja sealhulgas tuua inimesteni alati midagi uut ja huvitavat. Rõhku on pandud kokteilidele, mis on hoolikalt valmistatud Pegasuse andekate baarmenide poolt.
 

TERMINAL RECORDS & BAR


Terminal Records & Bar on baar, kontserdikoht ja plaadipood, kõik ühes. Siit leiad nii muusikast ja muusikutest inspireeritud kokteilikaardi kui alati põnevaid leide ostlemiseks, olgu see siis lemmikbändi särk või Biitlite lauamäng. Kohviarmastajate seas on hinnas Terminali kohvikunst – imelihtsalt on võimalik enda cappucinole lasta printida näiteks telefonis leiduv selfi või mõni muu äge mälestus. Igal nädalal lahutab Terminal oma külaliste meelt ka erinevate sündmustega. Programmis on oma kindla koha leidnud juba filmiõhtud, viktoriinid, džässisessioonid ja DJ-õhtud ning erinevad albumite esitlused ja kontserdid. Kõike seda tasub nautida aga ikka kokteil käes!
 

URBAN BAR


Tallinn Cocktail Weekil osaleb ka Rotermanni meelelahutusmeka Urban Bar Tallinn. Urban Bar'i teeb kokteilinduses eriliseks just kiiksuga kokteilid ja nende raamist väljas serveerimine. Mõeldakse teistmoodi, mille tõttu ongi paljud joogid leidnud tee erilistesse anumatesse. Urban Baris leitakse, et lisaks kokteili maitsele on ka välimus väga kõrgel kohal. Urbani menüüs leidub ka igasuguseid väiksemaid ja suuremaid ampse millest üks populaarseimaid on nende bao.
 

BUTTERFLY LOUNGE


Butterfly Lounge ehk Eesti esimene ja suurim kokteilibaar on loodud 2010. aastal kahe kõrgelt hinnatud baarmeni poolt – Kristo Tomingas ja Heinar Õispuu. 2019. aasta sügisel võtsid teatepulga üle Butterfly staažikad baarmenid – Ahti Kiili ja Rainer Tugevus. Sama aasta detsembris avati uus ja värskendatud Butterfly Lounge külastajatele.
 

ODEON


2019. aastal loodud ODEON on loovatele kogukondadele pühendatud baar-restoran ja klubi. ODEON on Kopli tänaval, Tallinna uue boheemlaste linnajao südames asuv kaasaegne, sotsiaalne klubi. See on kodune paik kõigile teadmishimulistele, tuues kokku (elu)kunstnikud ja loomingulised hinged. ODEONi stiilsest ja omanäolisest disainist õhkub elegantsi, peenust ja täiuslike lõbustuste lubadust.

Fotod: Lauri Hermann

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page