top of page

TableOnlineBLOG: Mix Resto

MIX RESTO on avanud uuesti oma uksed My City Hotellis Tallinna Vanalinnas. TableOnline käis maitsmas Mix Resto lõunapakkumist ja meid kostitati lausa kogu menüüga! Nautisime imelist teenindust ja hubast atmosfääri ning kinnitame, et tegu on parima lõunamenüüga Tallinna Vanalinnas! Mix Resto - see on segu erinevatest teadmistest ja oskustest, mida meeskond on aastate vältel restoranimaailmas omandanud. Mix Restos kogevad külalised meeskonna kogemuste parimaid palasid. Olgu selleks maailmaköögi või kodumaised road. Austatakse toitu ja toorainet ning selleks tehakse tihedalt koostööd kohalike professionaalsete põllu- ja jahimeeste ning kaluritega. Töötatakse koos oma inimeste ja tarnijtatega, mis lisab palju ehedust restorani ideele ja olemusele.


Mix Restos on kõik asjad omavahel seoses, nii toidud kui joogid. Igal asjal on oma lugu ning hea meelega kuulatakse ka külalisi ning nende tagasisidet. Alati ollakse avatud uuele ning kui on põnevaid ideid, siis võetakse need ka käiku. Restorani meeskond koosneb suurtest gurmaanidest ning külalistele pakutakse seda, mis endalegi meeldib - hea toit, jook ning teenindus. Mix Restosse lõunale minek ei ole pelgalt kiire amps, vaid vahva ja sõbralik elamus. Meeskond tõeliselt naudib oma tööd ning iga päev võetakse parima meelega vastu külalisi, keda kohelda kui oma häid tuttavaid. Juttu jätkub kauemaks ja restoraniperel on palju põnevaid fakte ja lugusid, mida teiega jagada. Küsige ainult julgelt!
ASUKOHT: Mix Resto asub Tallinna vanalinnas, My City Hotellis. Ligipääs on väga lihtne nii kesklinna pool liikudes kui ka vanalinnas olles.


ATMOSFÄÄR: Mix Resto atmosfäär on elegantne kuid samas casual, seega sobib väga erinevateks sündmusteks. Nii kiire lõunapaus vanalinnas kui ka formaalsem ärikohtumine, sõprade taasnägemine või mõne erilisema sündmuse tähistamine. Valgust, mis voolab erinevate nurkade alt, on restoranis palju - see loob pehme ja mõnusa keskkonna. Samuti on muusikavalik väga hea ja läbimõeldud playlist'iga. Seinu ehivad tõeliselt uhked Antonio Pedretti maalid. Antonio Pedretti on Itaaliast pärit moodsat kunsti viljelev kunstnik, kelle abstraktne eneseväljendus annab edasi mängulised ja maagilised maastikud.
TOIT: Nagu mainitud, tutvustati meile lausa tervet lõunamenüüd! Igal nädalapäeval, kaasaarvatud nädalavahetustel kell 12:00-16:30 pakutakse 3-käigulist menüüd, mille maksumuseks on €15. Eelroogadest oli valikus veiseliha tartar, mahepeedi carpaccio tofu- ja trühvlikreemiga, kanamaksa pasteet brioche'ga, aiasalat soolalõhega, koorene kõrvitsasupp ingveri ja kookospiimaga. Peedi ja trühvli kombinatsioon on üllatavalt hea ning tofu kasutamine kreemis teeb roa sobivaks kõigile. Veiseliha tartar on eriti mõnusa tekstuuriga ning tänu põnevale serveerimisele saab seda proovida nii mädarõika kui ta trühvli maitsega. Kõrvitsasupp on imeliselt siidise tekstuuri ja maheda maitsega, lisada saab omal soovil ka seemneid ning krutoone. Pearoogadest pakuti samuti suurepärast valikut: metsaseenerisotto, praetud Peipsi koha ja böfstrooganov. Risotto on täiuslikult valmistatud, kreemjas ning korralikult seenene. Klassikaline böfstrooganov on tõstetud gurmee-tasemele, maitsed on puhtad ja liha lihtsalt sulab suus. Magustoiduks on kas jäätise- ja sorbeevalik või siis maasika-piparmündi gazpacho vaniljejäätisega, mille puhul on tegemist kõige täislikuma suvemaiusega.JOOGIKAART: Tervituseks pakuti meile maitsvaid kokteile. Hibiskuse ja roosmariini meeldivad aroomid põimuvad imeliselt. Alkoholivaba kirsilimonaad on värskendav ja suvine. Kokteilikaart, mis on lühike aga põnev, on loodud spetsiaalselt Mix Restole Eesti ühe hinnatud bartenderi poolt. Samuti oleme leidnud Tallinna parima käsitöö-limoncello - täiuslikult tasakaalus maitsetega, magusast poekraamist on asi kaugel! Ja pihlakanaps! Ehk siis huvitavaid majajooke leidub mitmeid. Veinikaardist leiab veine maailma erinevatest regioonidest, seega igaühele midagi.


Aadress: Vana-Posti 11
bottom of page