top of page

TableOnline BLOG: Ocean 11


OCEAN 11 on eelmise aasta suvel avatud, tugevalt merest ja asukohast inspireeritud restoran. Ocean 11 on koht, mis pakub külalistele elamust kogu paketina - asukoht, menüü, teenindus, atmosfäär, muusika, emotsioonid. Tegu on restoraniga, mis on modernne ja elegantne ning pakub tõeliselt kaunist kogemust. Eesmärgiks on pakkuda naudingut rahulikus ja vaikses õhkkonnas, mis on linnakärast eemal. Soovitame restorani kindlasti külastada avatud meelega, et saaksite nautida imelisi merande kõige ehedamal kujul, täpselt nagu oleksite Vahemere ääres! Olge valmis pikalt nautima, riskima uute maitsetega ning kaasa minema põnevate soovitustega.


ASUKOHT: Tallinna Vanasadama Kruiisiterminali promenaadil asuv restoran Ocean 11 on üks põnevaima asukohaga restorane Tallinnas. Tallinn on populaarsemaid sihtkohti Läänemere kruiisisadamate hulgas ja läbi selle külastavad meid iga aasta üle poole miljoni turisti. Täiesti kesklinnas, kuid liiklusest eemal asuv restoran Ocean 11 viib meid oma menüüga Vahemere äärde ning pakub helget ja põhjamaist, merelist keskkonda.
ATMOSFÄÄR: Kogu restoranis on tunda palju mere ja õhu elemente - avar, modernne ja elegantne, minimalistlik ja shikk. Suvel plaanitakse hakata grillima ka otse mõnusal terrassil, mis kindlasti näeb väga põnev välja. Suurepärased vaated merele ja laevadele loovad rahuliku õhkkonna ning pakuvad tõelist idülli nii suvel kui ka talvel.


TOIT: Menüü on tugevalt inspireeritud merest - teile pakutakse mereande kõige ehedamal kujul. Kindlasti tasub ära märkida, et iga päev on saadaval austrid - kui isu on, siis tasub võtta suund Ocean 11 poole ning te ei pea pettuma. Meie jaoks oli esmakordne proovida austreid kergsoolakurgi ja sidruniga - väga põnev kombinatsioon! Samuti proovisime alustuseks kammkarpe ürdiõli ja kalamarjaga. Tegu oli täisliku roaga, mis lihtsalt sulas suus ja tekstuur ning maitsed võitsid meie südame. Põnev fakt on see, et kammkarbid on püütud Norras Eesti meeste poolt!


Menüüs leidub palju maitsvat ja põnevat ning hea viis õhtu nautimiseks on tellida jagamiseks mõeldud mereannivaagen, mis annab täieliku läbilõike menüüst. Nii tõelistel mereannigurmaanidel kui ka uutel eksperimenteerijatel tasub proovida mereanni hotpoti langustiinide, purpur kammkarbi ja kaheksajalaga. Kes soovib midagi klassikalist, leiab menüüst kohaprae, mida proovisime ka meie. Kerged ja suvised maitsed hernekreemi, köögiviljade, vanillikastme ning forellimarjaga. Ilmselgelt ei pääse mööda ka sinimerekarpidest - mereannisõprade kindel valik.


Meie lemmikuks osutus värske pasta krevettide ja sinimerekarpidega, sel suvel plaanime kindlasti seda uuesti maitsma minna. Kergelt sidrunine, täiusliku maitse ja tekstuuriga, piisavalt kerge suviseks nautimiseks! Suvemenüü ongi hooajaline, kerge ja värske ning palju tuleb otse grillilt.


Samuti on kohapeal tegutsemas oma kondiiter, seega on kõik koogid, saiad, grissinid jne. ise käsitööna valmistatud. Magustoidudest leidub menüüs crème brulée kitsejuustu ja pirnikreemiga ning šokolaadi mousse passiooni ja marjadega. Sattudes uuesti Ocean 11 restorani, plaanime kinldasti õhtusöögi jälle lõpetada imekerge ja suussulava crème brulée'ga.
JOOGIKAART: Austrid ja klaasike kihisevat on täiuslik sissejuhatus teie õhtule mere ääres. Ocean 11 pakub rikkalikku joogivalikut, suurepärane menüü on olemas nii shampanja kui ka veini nautmiseks ning sommeljeed oskavad sobitada jooke ideaalselt teie toiduga. Samuti leiab joogikaardist klassikalised kokteilid ja mocktail'id. Limoncello Spritz kõlab täisliku suvekokteilina!


Aadress: Logi 4/2
bottom of page