top of page

TableOnline BLOG: Koho Restoran


Restoran Koho on Telliskivi piirkonna üks armastatumaid kohti, kus nautida suurepärast toitu ja kokteile. Koho menüü on lai ja mitmekesine, pakkudes midagi iga maitse jaoks, kuid seekord soovime esile tõsta pagar Martini loodud imelisi küpsetisi.


See, mis eristab Koho restorani teistest piirkonnas asuvates on nende suurepärane valik pagaritooteid, mis on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja maitse poolest. Nende küpsetised on valmistatud kõige kvaliteetsematest koostisosadest, mis tagavad suurepärase maitse ja tekstuuri. Lisaks on Koho koogid väga kaunid - tehes neist täiusliku kingituse või kaasaostu. Näiteks nende versioon iga-aastasest vaarikatega vastlakuklist on ilmselt üks ilusamaid Tallinnas.Kõik pagaritooted ja küpsetised on valmistatud kohalikust ja värskeimast toorainest, 100% kohapeal. Koho menüüst leiab palju erinevaid kooke ja küpsetisi, midagi igale maitsele. Valikus on nii soolast kui ka magusat. Klassikalist õunastruudlit on Prantsusmaalt pärit külalised kiitnud kõige paremaks, mis kunagi maitstud! Meile meeldis väga pekaanipähkli tart, mis on mõnusa tekstuuriga ja mitte liiga magus - eriti sobilik kohvi kõrvale. Jällegi on tegu nii täiusliku maiusega, mis on samal tasemel mõne Pariisi tipp-restorani või pâtisserie pakutavaga. Lisaks on valikus veel näiteks sidruni tart, meekook, kaneelisai, kirsikook, šokolaadisilnder. Soolastest väärib ära mainimist kindlasti ülimaitsev lihapirukas! Kokku on lausa 27 erinevat pagaritoodet, mille seast saate oma lemmiku valida.Nagu mainisime, siis Koho kooke koju tellida on täiesti võimalik. Kodus üritust korraldades oleks ju väga tore külalisi üllatada tõeliselt kvaliteetsete maiustega! Üks restorani populaarsemaid pagaritoodeteid on kindlasti ka hapuleib, mida on samuti väga mugav kaasa haarata.


Lisaks pakub Koho laia valikut kokteile - kevad-suvi on kohe käes ja kokteilihooaeg algamas! Meie proovisime alkoholivaba kokteili astelpaju ja ananassiga, mis on täiuslik tervislik aperitivo! Mustasõstra sour on parim kohalik maitsenüanss klassikalisele kokteilile.


Kokkuvõttes võib öelda, et Koho kõrge kvaliteet ja professionaalsus teevad sellest kohast kindla valiku igaühele, kes soovib nautida head toitu ja kvaliteetseid küpsetisi.


Aadress: Telliskivi 60-1
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page